
Зарядка Borofone BAS71A \ USB 5V - 2.1 A (10.5 ват) \ Чорна
175 ₴
- В наявності
- +380 (97) 703-22-38Андрій: Повернення, заміна товару
BOROFONE BAS71A - набір із зарядного пристрою з одним USB-портом. Підходить для зарядки більшості пристроїв - телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику, принципова відмінність якого - вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами. Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Характеристики:
- Модель: Borofone BAS71A Source
- Колір: Чорний
- Кількість портів: 1 - USB-A
- Вихідний струм: 2.1 A
- Вихідна напруга: 5 В
- Максимальна напруга: 10.5 Вт
- Діапазон електричної мережі: 100-240 вольт.
- Матеріал: Вогнестійкий ABS-пластик
- Захист: Від перегріву, перенапруги, короткого замикання
Комплектація:
- Зарядка Borofone BAS71A
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Потужність | 10 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 175 ₴


