
Безпровідний зарядний пристрій для годинників Huawei GT2 Pro / Huawei GT2 ECG / 1 метр / Чорний
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1559
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрій: Повернення, заміна товару
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна безпровідна зарядка для годинників: Huawei GT2 Pro і Huawei GT2 ECG. Чорного кольору. Інтерфейс USB - Type-C. Присутній захист від перезаряду годинника, високої температури, низького і високого вольтажу і сили току. Вбудована магнітна платформа для притягування годинника до зарядки.
Характеристики:
- Тип: Безпровідна зарядка
- Вхід: 5 Вольт - 1 Ампер; Вихід: 5 Вольт - 0.4-0.5 Ампера
- Технологія зарядки: Безпровідна (2 ват)
- Максимальне споживання енергії: 5 ват
- Час зарядки від 0 до 100% - 1-2 години
- Діапазон вольтажу в електричній мережі: 100-240 вольт.
- Порти: 1 - USB; 1 - Type-C
- Розміри: діаметр - 38 мм.; 10 мм. - товщина
- Довжина кабелю - 1 метр
Комплектація:
Безпровідний зарядний пристрій, чорного кольору
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fantasy |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Ні |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 3 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Для розумних годин |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

