
Блок живлення Hoco C102A Furza QC3.0 4USB Швидка зарядка Quick Charge 3.0 Білий
285 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1542
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрій: Повернення, заміна товару
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Якісний оригінальний зарядний блок живлення виробництва компанії Hoco. Підтримує швидку зарядку. Модель оснащена чотирма роз'ємами USB. Один із портів USB маркований червоним кольором, підтримує зарядку по протоколам QC, AFC, FCP з потужністю до 18 Вт.
Вбудований захист від перезаряду пристрою, самозагоряння. Блок живлення автоматично підбирає потрібний вольтаж і силу струму для різних пристроїв.
Підійде для 99 відсотків сучасних пристроїв. Виготовлений із негорючого пластику!
Характеристики:
- Тип: Зарядний блок Hoco C102A Furza QC3.0 4USB
- Потужність на виході інших портів 10.5 Вт.
- Загальна потужність - 28.5 Вт.
- Вихідний струм: 2.1 .
Комплектація:
Блок живлення Hoco C102A Furza QC3.0 4USB Білого кольору;
Заводське картонне упакування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 18.5 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 28 В |
| Довжина | 77 мм |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Потужність | 18.5 Вт |
| Призначення | Універсальне |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | type c |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



