
Безпровідний зарядний пристрій REMAX RP-W30 / Швидка зарядка 5-12 вольт / 15 Ват / 1.5-2 Ампера / Чорний
620 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1414
- +380 (97) 703-22-38Андрій: Повернення, заміна товару
Якісна, фірмова безпровідна швидка зарядка потужністю 15 ват, чорного кольору - REMAX RP-W30. Інтерфейс - Type-C. Присутній індикатор, який сигналізує про зарядку. Підійде для будь-яких пристроїв з підтримкою безпровідної зарядки або безпровідного приймача з потужністю до 15 Ват. Вбудований захист від перезаряду, високої температури. Пристрій автоматично підбирає зарядку, яка потрібна пристрою. Для підтримки типів зарядки потрібно щоб блок живлення і смартфон підтримували характеристики безпровідної зарядки.
Характеристики:
- Тип: Безпровідна зарядка
- Виробник: REMAX
- Модель: RP-W30
- Вхід: 5 Вольт - 2 Ампера; 9 Вольт - 2 Ампера; 12 Вольт - 1.5 Ампера
- Вихід: 5 Вольт - 1 Ампер; 7.5 Вольт - 1 Ампер; 9 Вольт - 1.12 Ампера; 9 Вольт - 1.67 Ампера
- Технологія зарядки: Безпровідна (до 15 ват)
- Максимальне споживання енергії: 15 ват
- Діапазон вольтажу в електричній мережі: 100-240 вольт.
- Коефіцієнт ефективності перетворення енергії в безпровідну - 72%
- Робота при відстані телефона від зарядки - 6 мм.
- Порти: 1 шт. Type-C
- Розміри: 63 мм. - діаметр; 10.5 мм. - товщина, довжина кабелю - 1 метр
- Вага - 60 грам
Підійде для пристроїв: LG G7, Google Pixel, Moto X, Samsung S8, S8+, S7, S7 Edge, Note 5, Xiaomi Mix 3 та багато інших
Також якщо ваш пристрій не підтримує безпровідну зарядку - потрібно додатково придбати бездротовий ресивер (приймач)
Комплектація:
Безпровідний зарядний пристрій REMAX RP-W30, Чорного кольору;
Інструкція на англійській мові
Картонне пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Довжина | 1000 мм |
| Потужність | 15 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип роз'єму | type c |
- Ціна: 620 ₴
