
Загартоване захисне скло на Xiaomi Redmi 9A Прозоре
230 ₴
- Готово к отправке
- Код: 884
- +380 (97) 703-22-38Андрей: Возврат, замена товара
Якісне захисне, загартоване скло (не плівка), на смартфон Xiaomi Redmі 9A. Дане скло практично не зменшує чутливість сенсора і видимість зображення, але значно збільшує його захист від подряпин і падінь. Повністю прозоре. Скло виготовлено за технологією 2.5D (по периметру з всіх країв скло зверху заокруглене для зручності користування смартфоном).
Характеристики
- Твердість 9H. Дуже тверде скло, яке не дряпають практично будь-які предмети у вашій кишені
- Товщина всього 0.26 мм, а також закруглені краї 2.5D
- Не впливає на чутливість сенсора
- При пошкодженні, не кришиться на дрібні частини, а залишається в плівці
- Прозоре (глянцеве)
- Розміри скла: Висота - 153 мм; Ширина - 69 мм.
Перед відправкою, кожне скло перевіряється на пошкодження і дефекти, а також упаковується в картонну коробку і пакувальний матеріал, що гарантує цілісність після транспортування. Пакування і пакувальний матеріал за рахунок нашої компанії.
Також в наявності багато захисного скла для смартфонів і аксесуарів!
Комплектація:
1. Захисне скло (прозоре);
2. Серветки для очищення смартфону перед наклеюванням скла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-level |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Глянцевая |
| Высота | 153 мм |
| Диагональ экрана | 6.53 дюйм |
| Клеевой слой | По всей поверхности |
| Материал | Стекло |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi 9A |
| Назначение | Для телефона |
| Наличие рамки | Да |
| Совместимость с | Xiaomi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Защитное стекло |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 69 мм |
- Цена: 230 ₴
