
Загартоване захисне скло на Xiaomi Redmi 4A Прозоре
140 ₴
- Готово к отправке
- Код: 866
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрей: Возврат, замена товара
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісне захисне, загартоване скло (не плівка), на смартфон Xiaomi Redmi 4A. Дане скло практично не зменшує чутливість сенсора і видимість зображення, але значно збільшує його захист від подряпин і падінь. Повністю прозоре.
Характеристики
- Твердість 9H. Дуже тверде скло, яке не дряпають практично будь-які предмети у вашій кишені
- Товщина всього 0.26 мм, а також закруглені краї 2.5D
- Не впливає на чутливість сенсора
- При пошкодженні, не кришиться на дрібні частини, а залишається в плівці.
- Розміри скла: Висота - 136 мм; Ширина - 66 мм.
Перед відправкою, кожне скло перевіряється, а також упаковується в картонну коробку і пакувальний матеріал, що гарантує цілісність після транспортування. Упаковка за рахунок нашої компанії.
Комплектація:
1. Скло;
2. Серветки для очищення смартфону.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-level |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Глянцевая |
| Высота | 136 мм |
| Диагональ экрана | 5 дюйм |
| Клеевой слой | По всей поверхности |
| Материал | Стекло |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi 4A |
| Назначение | Для телефона |
| Наличие рамки | Нет |
| Совместимость с | Xiaomi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Защитное стекло |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 66 мм |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴
