
Загартоване захисне скло на Honor 7A Біле
235 ₴
- Готово к отправке
- Код: 844
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрей: Возврат, замена товара
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісне захисне, загартоване скло (не плівка), на смартфон Honor 7A. Дане скло практично не зменшує чутливість сенсора і видимість зображення, але значно збільшує його захист від подряпин і падінь. Присутня рамка білого кольору. Скло не заважає чохлу і приклеюється всією прощею до телефона. За потреби легко знімається не залишаючи слідів клею.
Колір рамки - Білий.
Розміри скла: Висота - 142 мм, Ширина - 66 мм.
Також в наявності прозоре та з чорною рамкою скло для даної моделі та багато різних аксесуарів для смартфонів!
Комплектація:
1. Скло;
2. Серветки для очищення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HONOR |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Глянцевая |
| Высота | 142 мм |
| Диагональ экрана | 5.45 дюйм |
| Клеевой слой | По всей поверхности |
| Материал | Стекло |
| Модель телефона | Honor 7A |
| Назначение | Для телефона |
| Наличие рамки | Да |
| Особенности | Противоударный, Углы закругленные |
| Совместимость с | Honor |
| Состояние | Новое |
| Тип | Защитное стекло |
| Форм-фактор | Полноэкранное 3D |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 66 мм |
Информация для заказа
- Цена: 235 ₴