
Оригінальний зарядний USB блок живлення Baseus швидка зарядка Quick Charge 3.0 Чорний
325 ₴
- Нет в наличии
- Код: 838
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрей: Возврат, замена товара
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Якісний оригінальний зарядний блок живлення виробництва компанії Baseus, який підтримує швидку зарядку від Qualcomm Quick Charge 3.0. Блок живлення підтримує швидку зарядку QC 2.0. Також зарядний можна використовувати практично для всіх пристроїв. Він сам підбирає потрібний вольтаж і силу току для пристрою. Виготовлений з якісних матеріалів, корпус виготовлено з негорючого пластику.
- Тип: USB зарядний TC-012QC
- Вихід: 5 вольт - до 3A (максимум), 9V вольт - 2.0А, 12 вольт - 1,5А
- Технологія зарядки: Qualcomm Quick Charge 3.0
- Максимальне споживання енергії: 18 ват
- Діапазот вольтажу в електричній мережі: 100-240 вольт.
- Порти USB: 1
- Розміри: 88х43х26 мм
В наявності також різні аксесуари для мобільних: захисне скло, магнітні кабелі та багато іншого!
Комплектація:
Блок живлення Baseus TC-012QC чорного кольору
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Длина | 88 мм |
| Количество USB-портов | 1 |
| Мощность | 18 Вт |
| Назначение | Для телефона |
| Номинальная сила тока | 3 А |
| Состояние | Новое |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Зарядное |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴
