
Загартоване захисне скло на Xiaomi Redmi Note 5A Чорне Повне покриття
170 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2009
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрей: Возврат, замена товара
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якісне захисне, загартоване скло (не плівка), на смартфон Xiaomi Redmi Note 5A. Дане скло практично не зменшує чутливість сенсора і видимість зображення, але значно збільшує його захист від подряпин і падінь. Чорного кольору. Покриває всю поверхню смартфона!
Розміри скла: Висота - 150 мм; ширина - 73 мм.
Також є ще біле скло на дану модель!
Комплектація:
1. Загартоване скло;
2. Серветки для очищення смартфона перед поклейкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-level |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Глянцевая |
| Высота | 150 мм |
| Диагональ экрана | 5.5 дюйм |
| Клеевой слой | По всей поверхности |
| Материал | Стекло |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 5A |
| Назначение | Для телефона |
| Наличие рамки | Да |
| Особенности | Противоударный, Углы закругленные |
| Совместимость с | Xiaomi |
| Состояние | Новое |
| Тип | Защитное стекло |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 73 мм |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴

