
Батарея для Квадрокоптерів Syma X5HW X5HC X5uw X5uc 1400 mAh
180 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 5456
+380 (67) 736-77-13
Консультант: Оксана- +380 (97) 703-22-38Андрей: Возврат, замена товара
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Батарея для Квадрокоптерів Syma X5HW, X5HC, X5uw, X5uc.
Ємність - 1400 mAh
Тип акумулятора - Li-POL
Напруга - 3,7 V/
Розміри: 57 мм х 27 мм х 9 мм (прибл.)
Також в наявності є перехідники на інші моделі Syma, акумулятори на інші моделі, зарядки для одночасної зарядки 5 акумуляторів! Дивіться інші товари.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Емкость аккумулятора | 1400 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Тип | Аккумулятор |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Длина | 57 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Диаметр | 9 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | другой производитель |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴
